Akciju sabiedrība „Aureum” ir dibināta 1994.gadā.

Vairāk kā 20 gadu ilgajā darba pieredzē mēs esam iepazinuši liepājnieku vajadzības un aktīvi palīdzējuši risināt iedzīvotāju īslaicīgas finansiālas rūpes.

              Mūsu mērķis ir palīdzēt liepājniekiem un novada iedzīvotājiem atrisināt īslaicīgas finansiālas grūtības, izsniedzot aizdevumus pret kustamas lietas ķīlu.

Kā ķīla noder: dārgmetāli un to izstrādājumi, dārgakmeņi, mobilie telefoni, datortehnika, biroja tehnika, TV, foto, video un audio tehnika, sadzīves tehnika, velosipēdi, darba instrumenti u.c. Vairāk info šeit.

Mūsu priekšrocības ir izdevīgi aizdevumu noteikumi, zemas procentu likmes, ātra un profesionāla apkalpošana. Esam ieguvuši cilvēku uzticību, jo ik mēnesi vairāk kā 1000 klientu pierāda savu uzticību, izmantojot mūsu kreditēšanas pakalpojumu.

Neizpirkto ķīlu tirdzniecība ir ļoti populāra iedzīvotāju vidū. Mēs pārdodam preces par zemām cenām, juveliera atjaunotus juvelierizstrādājumus un dārgmetālu lūžņus.

 

Attīstot savu darbību, mēs:

·     atveram jaunas filiāles;

·     piedāvājam iegādāties vai pasūtīt jaunus produktus, sadarbojoties ar Lietuvas juvelierizstrādājumu ražotāju PREMIERE;

·     attīstām jaunu pakalpojumu – komisijas tirdzniecību.

 

Mūsu uzņēmuma darbinieki ir pieredzējuši un iejūtīgi attiecībā uz Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

 

 

Jebkurā Jūsu dzīves situācijā mēs esam jums blakus!

 

Mēs esam lombards Jums!

 

                                                                    

A/S „Aureum” Zivju ielā atver jaunu struktūrvienību

2014. gada martā  A/S „Aureum” atvēra jaunu struktūrvienību Zivju ielā 6, Liepājā, kurā klientu ērtībām atsevišķi  ierīkota kreditēšanas telpa un preču tirdzniecības zāle. Liepājas vecākais lombards, kas ir arī viens no pirmajiem dibinātajiem lombardiem Latvijā, šogad atzīmēs savu 20 gadadienu. 

2011. gadā A/S „Aureum” saņēma Licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pagājušajā gadā lombards atvēra filiāli Lietuvā un uzsāka sadarbību ar Lietuvas juvelierizstrādājumu rūpnīcu „PREMIERE”. Zivju ielas lombarda tirdzniecības vietā būs iespējams iegādāties gan atjaunotus, gan jaunizgatavotus dārgmetāla juvelierizstrādājumus, kā arī mazlietotu sadzīves tehniku. Zivju ielas Lombardā būs iespējams veikt arī maksājumus par termiņu pagarināšanu kredītiem, kas izsniegti lombardos Peldu ielā 6, Lielā ielā 12 un Kuldīgā, Pilsētas laukumā 1.

A/S „Aureum” pamatkapitāls ir 425 tūkstoši eiro un pagājušajā gadā sabiedrība izsniegusi 11 765 īstermiņa kredītus. Kredīti tiek izsniegti pret kustamas mantas ķīlu un saskaņā ar līgumu,  kredīta ņēmēja atbildība ir ierobežota tikai ar ieķīlāto lietu.